Vedoucí oddělení podpory tvůrčí činnosti FAST VUT v Brně

Děkan Fakulty stavební Vysokého učení technického v Brně hledá do svého týmu kolegyni či kolegu na pozici vedoucí oddělení podpory tvůrčí činnosti na HPP s nástupem ihned nebo dle dohody.

Náplň práce:
• odborné řízení činnosti oddělení v souladu s platnou legislativou VUT a FAST VUT v oblasti managementu odborných projektů a v návaznosti na systém řízení fakulty děkanem FAST VUT
• zajištění agendy podpory veškeré tvůrčí činnosti pracovníkům FAST VUT a VUT
• základní znalost legislativy poskytovatelů Grantové agentury ČR, Technologické agentury ČR, Ministerstva dopravy, Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Akademie věd ČR, apod.
• aktivní činnost při vyhledávání dalších projektových příležitostí (národních i mezinárodních)
• odborná a organizační účast na přípravě podkladů návrhů jednotlivých projektů dle zadávacích dokumentací a všeobecných podmínek poskytovatelů
• součinnost s vedením fakulty a ústavy FAST VUT a odbornými součástmi VUT

Požadavky:
• VŠ vzdělání (nejlépe ekonomicko-správního nebo právního zaměření)
• 3-5 letá praxe v akademickém prostředí a zkušenost s agendou projektových a vědeckých činností (projektové agentury) výhodou
• komunikační, prezentační a organizační schopnosti
• znalost angličtiny slovem i písmem (úroveň B2) a případně dalšího světového jazyka
• uživatelská znalost práce na PC (SW MS Office, příp. SW Project Management, databázové systémy)
• všeobecný přehled, vstřícnost, ochota, zodpovědnost, flexibilita a kreativita

Nabízíme:
• zajímavou, různorodou a perspektivní práci na jedné z nejvýznamnějších univerzit v Česku
• finanční ohodnocení dle platného mzdového výměru VUT + výkonnostní odměny
• pružnou pracovní dobu
• 6 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní pojištění
• stravenky a možnost závodního stravování
• výhodný mobilní tarif

Motivační dopis a podrobný profesní životopis s uvedenou praxí, znalostmi a dovednostmi zasílejte na email smehlikova.a@fce.vutbr.cz

Případně poštou na adresu:
FAST VUT v Brně
Anna Šmehlíková
zaměstnanecké oddělení
Veveří 95
602 00 Brno

Nashromážděné přihlášky budou vyhodnoceny a vybrané uchazeče následně pozveme k osobnímu pohovoru.

Kontakt

Vysoké učení technické v Brně
Antonínská 548/1
601 90  Brno-Veveří
Česká republika