Odborný, odborná asistent/ka-automatizace, mechatronika

Děkan Fakulty strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně vyhlašuje výběrové řízení na pozici odborný asistent/odborná asistentka - automatizace, mechatronika

Požadavky

• vysokoškolské postgraduální vzdělání v oblasti automatizace, kybernetiky, měření nebo mechatroniky,
• velmi dobrá počítačová gramotnost,
• praktické zkušenosti s prostředím Matlab/Simulink, NI výhodou.
• anglický jazyk aktivně slovem i písmem, další jazyk výhodou,
• schopnost VaV práce, vč. publikačních výstupů,
• spolehlivost, pečlivost, smysl pro detail, zodpovědnost, týmová práce,
• nástup do 1. 5. 2018

Majoritní pracovní náplň

• odborný asistent začleněný do jednoho z týmů zabývajícího se:
o teorií řízení,
o autonomní robotikou,
o průmyslovou automatizací,
o technickou diagnostikou (vibrodiagnostika, měření)
• výuka vybraných odborných předmětů garantovaných ústavem,
• věda a výzkum, včetně publikační činnosti

Nabízíme

• zajímavou a různorodou práci, příjemné pracovní prostředí,
• zázemí významné a stabilní instituce,
• možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání,
• spolupráci na projektech s vyplývajícími mzdovými benefity,
• firemní benefity (6 týdnů dovolené, příspěvek na stravné apod.),
• možnost rekreace v podnikových zařízeních

Motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem (CV) a kopiemi (úředně neověřenými) dokladů o dosažené kvalifikaci zašlete na e-mail, případně adresu: doc. Ing. Radomil Matoušek, Ph.D., Ústav automatizace a informatiky, FSI VUT v Brně, Technická 2896/2, 616 69 Brno; e-mail: matousek@fme.vutbr.cz do 30 dnů ode dne zveřejnění inzerátu.

Kontakt

Vysoké učení technické v Brně
Pavla Konečná
Technická 2896/2
616 69  Brno
Česká republika
Telefon: +420 541 142 143