Vedoucí Personálního odboru VUT v Brně

Kvestor Vysokého učení technického v Brně vypisuje výběrové řízení na pozici vedoucího/í Personálního odboru rektorátu.

Pracovní náplň:

 metodika a koordinace personální a mzdové agendy, výběru zaměstnanců, motivačního systému, hodnocení výkonnosti a rozvoje zaměstnanců, zaměstnávání cizinců, personální problematiky související se zapojováním zaměstnanců do činností financovaných z dotačních finančních prostředků,
 koordinace rozvoje celouniverzitního personálního informačního systému,
 komunikace s úřady veřejné a státní správy v personální oblasti,
 zpracování celouniverzitních přehledů a statistik týkajících se zaměstnanosti a odměňování,
 kolektivní vyjednávání,
 řízení odboru zajišťujícího, personální a mzdovou administrativu pro rektorát a vybrané součásti VUT v Brně.

Požadovaný profil uchazečky/uchazeče:
- vysokoškolské vzdělání na magisterské úrovni (právnické zaměření výhodou),
- praktická znalost a zkušenost s kompletní problematikou HR ve velké organizaci v délce alespoň 5 let,
- velmi dobrá znalost pracovněprávní legislativy včetně aktuálních návrhů souvisejících zákonů,
- zkušenosti s personalistikou dotačních projektů výhodou,
- zkušenosti z prostředí vysokých škol výhodou,
- zkušenost s vedením týmu v délce alespoň 3 roky,
- velmi dobré komunikační, organizační, prezentační a vyjednávací schopnosti,
- koncepčnost při prosazování svěřených cílů a odolnost proti stresu
- schopnost aktivního jednání a písemné komunikace v českém a anglickém jazyce.

Nabízíme:
- zázemí významné a prestižní univerzity,
- odpovídající finanční ohodnocení včetně zaměstnaneckých benefitů,
 6 týdnů dovolené
- možnost profesního růstu.

Přihlášky s přiloženým motivačním dopisem, profesním životopisem a kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání přijímá sekretariát kvestora VUT v Brně, Antonínská 548/1, 601 90 Brno, email: kvestor@ro.vutbr.cz nejpozději do 23. února 2018.

Kontakt

Vysoké učení technické v Brně
Gabriela Planková
Antonínská 548/1
601 90  Brno-Veveří
Česká republika