Pracovník dílen

Děkan Fakulty strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně vyhlašuje výběrové řízení pro Ústav konstruování na obsazení pracovní pozice:

pracovník dílen

Pracovní náplň:

Kompletní zajištění funkce dílen ústavu, zejména:
- obrábění strojních součástí dle dodané výkresové dokumentace (soustruh, frézka, bruska)
- svařování metodou MIG (TIG výhodou)
- vedení přehledu jednotlivých výrobních zakázek
- práce se studenty
- další práce související s technickým zabezpečením ústavu (sklady, inventury, aj.)

Požadavky:

- středoškolské vzdělání v technickém oboru s výučním listem nebo s maturitou
- manuální zručnost
- praxe v oboru obrábění kovů a svařování
- znalost technické dokumentace a technologických postupů
- pečlivost, svědomitost, spolehlivost, odpovědnost a loajalita

Nabízíme:

- práce v příjemném prostředí
- plný úvazek, jednosměnný provoz
- možnost osobního rozvoje, dalšího vzdělávání formou odborných kurzů a seberealizace
- zajímavé finanční ohodnocení na základě dohody

Nástup: dohodou

Motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem a kopiemi (úředně neověřenými) dokladů o dosažené kvalifikaci zašlete na adresu:
Miroslava Vanžurová, Personální oddělení Fakulty strojního inženýrství VUT v Brně, Technická 2896/2, 616 69 Brno, tel. 541 142 305, e-mail:vanzurova@fme.vutbr.cz, nejpozději do 28. února 2018

Kontakt

Vysoké učení technické v Brně
Pavla Konečná
Technická 2896/2
616 69  Brno
Česká republika
Telefon: +420 541 142 143