Referent/ka studijního oddělení

Děkan Fakulty strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně vyhlašuje výběrové řízení na pozici referent/ka studijního oddělení .

NÁPLŇ PRÁCE

• zajišťování agendy 1. ročníku bakalářského studia oboru Strojní inženýrství a přijímacího řízení do navazujícího magisterského studia
• vykonávání dalších činností nezbytných pro chod oddělení podle pokynů vedoucí studijního oddělení a příslušného proděkana
• administrativní podpora přijímacích zkoušek

POŽADUJEME

• minimálně středoškolské vzdělání
• znalost práce s Microsoft Office
• komunikativní znalost AJ
• samostatnost a aktivní přístup k práci
• schopnost snést administrativní zátěž
• přátelskou a komunikativní osobnost
• znalost vysokoškolského prostředí výhodou

NABÍZÍME

• zajímavou a odpovědnou práci v dobrém kolektivu
• zázemí významné a úspěšné univerzity
• zaměstnanecké výhody (6 týdnů dovolené, příspěvek na stravné a penzijní připojištění)
• motivační finanční ohodnocení
• práci na HPP a stabilní dlouhodobou spolupráci

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP

• 1. 3. 2018

KONTAKT

Přihlášky formou motivačního dopisu společně se strukturovaným životopisem a neověřenou kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzděláním posílejte do 27. 2. 2018 elektronicky na e-mailovou adresu: miksova@fme.vutbr.cz.

Kontakt

Vysoké učení technické v Brně
Pavla Konečná
Technická 2896/2
616 69  Brno
Česká republika
Telefon: +420 541 142 143