Účetní senior

Středoevropský technologický institut VUT v Brně (CEITEC VUT) vypisuje přijímací řízení na obsazení pozice účetní senior.

Náplň práce:
Účetní operativa VŠ ústavu zahrnující zejména:
- účtování dle zdrojů (projekty, normativní zdroje a ostatní zdroje),
- objednávky, likvidace přijatých faktur, účtování majetku,
- spolupráce s projektovým a personálním oddělením

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, praxe min 5 let,
- znalost anglického jazyka výhodou (pasivní znalost podmínkou),
- dobré komunikační schopnosti,
- dobré verbální vyjadřování a příjemné vystupování,
- znalost výzkumného nebo akademického prostředí výhodou,
- znalost SAP výhodou

Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení,
- zaměstnanecké benefity (stravenky, penzijní připojištění, 6 týdnů dovolené),
- možnosti osobního rozvoje,
- práce v dynamickém kolektivu,
- nástup možný ihned.

Termín pro podání přihlášek: do 30. 4. 2019

Váš strukturovaný životopis v češtině zašlete v pdf na e-mailovou adresu
recruitment@ceitec.vutbr.cz .
V případě pozvánky na ústní pohovor bude část nebo celý pohovor veden v anglickém jazyce a znalost základů účetnictví bude prověřena na praktických příkladech.

V e-mailu uveďte název pozice, o kterou se ucházíte, a kontakt na Vás.

Kontakt

CEITEC - Vysoké učení technické v Brně
Petra Zavadilová
Purkyňova 656/123
612 00  Brno-Královo Pole
Česká republika
Telefon: 541 149 626