Pracovník/pracovnice projektové podpory

Středoevropský technologický institut VUT v Brně (CEITEC VUT) vypisuje přijímací řízení na obsazení pracovní pozice

Popis pozice:
• aktivní vyhledávání grantových příležitostí relevantních pro výzkumné oblasti CEITEC VUT,
• informační servis (grantové příležitosti, výzvy, workshopy, semináře apod.) pro výzkumné pracovníky CEITEC VUT,
• konzultace a příprava národních a mezinárodních grantových projektů, koordinace přípravy projektů/konsorcií, zajištění jejich podání a zajištění související administrativy,
• vyhledávání příležitostí pro interdisciplinární a společné grantové projekty v relevantních výzkumných oblastech a projekty s širším společenským přesahem,
• projektové a finanční řízení svěřených projektů (např. H2020),
• podpora výzkumníků v dalších činnostech relevantních pro Útvar podpory vědy.

Požadavky:
• VŠ vzdělání (Ph.D. výhodou),
• zkušenosti s přípravou a realizací výzkumných a obdobných projektů,
• znalost anglického jazyka slovem i písmem,
• velmi dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, systematičnost, organizační schopnosti, odolnost vůči stresu a ochota učit se nové věci,
• schopnost koordinovat přípravu větších mezinárodních projektů a plnit související termíny a cíle,
• zkušenosti popř. orientace v univerzitním prostředí výhodou,
• velmi dobrá znalost MS Office.

Nabízíme:
• zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci v prostředí výzkumného institutu v rámci univerzity,
• zajímavé, inspirující a dynamické prostředí,
• možnost uplatnit vlastní kreativitu,
• zaměstnanecké benefity (příspěvky na stravu a jiné, 6 týdnů dovolené…).

Nástup možný ihned.
Svůj životopis v anglickém jazyce a reference, prosím, zašlete na email: recruitment@ceitec.vutbr.cz do 30.6. 2019.
V předmětu E-mailu uveďte: „Pracovník projektové podpory“.

Kontakt

CEITEC - Vysoké učení technické v Brně
Petra Zavadilová
Purkyňova 656/123
612 00  Brno-Královo Pole
Česká republika
Telefon: 541 149 626