Vývojář webových aplikací

Ředitel Centra výpočetních a informačních služeb VUT v Brně (www.vutbr.cz/cvis) vypisuje přijímací řízení na pozici

Máte zkušenosti s vývojem webových aplikací? Chcete se se projektu věnovat od začátku a spoluvytvářet jeho zadání? Mít možnost ovlivnit jak bude výsledek vypadat i fungovat? Pak hledáme právě Vás.
Nejstarší česká vysoká škola na Moravě hledá do týmu vývojářů webových aplikací nové posily na pozice Kodér, PHP vývojář a Java programátor webových aplikací.

Požadavky :
• PHP a SQL (Oracle výhodou) / jQuery, ES6 / HTML5, CSS3 (Sass, Bootstrap 3+).
• Schopnost podřídit se při psaní kódu určitým standardům.
• Mít chuť se učit nové technologie a trendy.
• Alespoň pasivní znalost angličtiny na úrovni B1.

Náplň práce
Rozvoj informačního systém VUT o nové moduly. Přidělený projekt si zanalyzujete, navrhnete řešení, vyvinete, otestujete a budete ho udržovat v chodu. Na větších projektech budete pracovat s dalšími z nás, na menších samostatně.

Nabízíme
• Platové ohodnocení adekvátní zkušenostem. Nutná nic neříkající formulace, ale stačí vědět, že na platu se prostě dohodneme.
• Flexibilní pracovní doba.
• Výhodný hovorový a datový tarif pro Vás a Vaši rodinu.
• Po zapracování služební notebook.
• Příspěvek na penzijní pojištění.
• Bezproblémové parkování.
• Stabilní zaměstnání v příjemném prostředí a pohodovém kolektivu.
• Možnost zkráceného pracovního úvazku.

Termín nástupu: dohodou

Připadá Vám nabídka zajímavá? Zašlete strukturovaný životopis a případně také motivační dopis a ukázky z vaší dosavadní práce na mail : strakos@vutbr.cz, nejpozději do 23.09.2019

Kontakt

Vysoké učení technické v Brně
Gabriela Planková
Antonínská 548/1
601 90  Brno-Veveří
Česká republika