sekretářka/sekretář pro ÚCHPB FCH VUT v Brně

Děkan Fakulty chemické Vysokého učení technického v Brně vyhlašuje přijímací řízení na pozici sekretářky/sekretáře pro Ústav chemie potravin a biotechnologií.
NÁPLŇ PRÁCE
 komplexní vedení administrativních činností sekretariátu ředitelky ústavu
 vystavuje objednávky pro ústav, likviduje došlé faktury pro ústav
 spolupracuje při přípravě pedagogicko-vědeckých materiálů, pomůcek a koncepční dokumentace
 vede evidenci a kontroluje podle sestav čerpání přidělených finančních prostředků ústavu a připravuje podklady ředitelce ústavu, řešitelům a studentům DSP
 sleduje plnění úkolů vyplývajících ze zápisů a usnesení kolegia děkana
 zajišťuje administrativní práce spojené s vyúčtováním cestovních příkazů
 zodpovídá za evidenci docházky a čerpání dovolené zaměstnanců ústavu
 připravuje podklady pro uzavírání dohod o provedení práce na výuku, cestování DSP
 provádí vyúčtování zálohy na drobné vydání ústavu
POŽADUJEME
 SŠ s maturitou/VŠ
 praxi v obdobné pozici 5 roků
 základní znalost AJ
 pokročilou znalost práce na PC (MS office)
 práce v systému SAP vítána
 schopnost komunikace s lidmi a organizační dovednosti
 spolehlivost, pečlivost a samostatnost
 znalost VŠ prostředí výhodou
NABÍZÍME
 zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci
 odpovídající mzdové ohodnocení
 možnost kariérního růstu
 zaměstnanecké benefity (6 týdnů dovolené, VUT mobil, příspěvek na stravování a další)
PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP
 dle dohody, nejpozději od 1. 9. 2020
KONTAKT
Bližší informace podá pí ředitelka ústavu na tel. č. 541 149 419.
Přihlášky formou motivačního dopisu společně se strukturovaným životopisem a kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání zašlete nejpozději do 13.03.2020 na ekonomicko-správní oddělení FCH VUT v Brně, Purkyňova 464/118, 612 00 Brno nebo na e-mail: vizentova@fch.vut.cz.

Kontakt

Vysoké učení technické v Brně
Eva Vizentová
Purkyňova 464/118
612 00  Brno-Královo Pole
Česká republika
Telefon: 541 149 363