Senior Technolog výroby - Výzkumný pracovník

Ředitel CEITEC VUT vypisuje výběrové řízení na pozici:

Nudí vás současná práce? Máte pocit, že se už nikam neposouváte? Zajímáte se o nové technologie a chtěli byste se podílet na jejich vývoji?
Pak jste právě klikli na velmi zajímavou pracovní nabídku.

Staňte se členem excelentního výzkumného centra v ČR a prestižního evropského projektu H2020 Teaming RICAIP zaměřeného na technologie Průmyslu 4.0!

Výzkumná skupina Kybernetika pro materiálové vědy, výzkumného centra CEITEC VUT se soustřeďuje na výzkum v oblastech Průmysl 4.0, automatizační a procesní výrobní technologie, průmyslová a mobilní robotika. Naše laboratoře se podílejí na projektech základního i aplikovaného výzkumu.
Uchazeč na pozici výzkumného pracovníka – Seniora Technologa výroby, by měl mít dobré znalosti automatizačních systémů – průmyslové manipulátory, PLC (programovatelné logické automaty), NC stroje, průmyslové komunikační protokoly, systémy návrhu a řízení výroby (CAD/CAM, PLM, MES).

Náplň práce:

• Budete pracovat na nově zřizovaném moderním pracovišti a budete mít možnost být u přípravy nové moderní automatizované výrobní linky pro projekt RICAIP.
• Můžete přispět k organizaci nového pracoviště dle svých dosavadních zkušeností a znalostí za podpory stávajících kolegů.
• Budete tvořit a optimalizovat technologické postupy (3D tisk, NC obrábění).
• Připravovat výrobní dokumentace - přenášení technických a technologických požadavků na výrobky.
• Spolupracovat na zajištění kvality výroby.
• A v neposlední řadě budete zavádět nové produkty do výroby.

Požadujeme:

• VŠ technického směru.
• Dokončené doktorské vzdělání, případně probíhající doktorské studium jsou výhodou.
• Znalost čtení technických výkresů.
• Komunikativní znalost AJ.
• Praxe na obdobné pozici výhodou.
• Znalost programování NC strojů.
• Schopnost práce v 3D CAD/CAM.
• Všeobecná znalost PLM systémů.
• Znalost moderních automatizačních prostředků – PLC, průmyslové komunikační sběrnice, ad.

Nabízíme:

• Práci v zázemí renomované technické univerzity a prestižního vědeckého centra excelence, které jde s dobou a kde se dobré nápady uskutečňují.
• Žádnou nudu, práce bude různorodá a zajímavá, budete mít možnost osobního i profesního rozvoje, pracujeme s nejnovějšími technologiemi a stále jdeme dopředu.
• Možnost vlastního rozvržení pracovní doby a občasné práce z domova.
• Slušný a férový přístup.
• Velmi atraktivní mzdové ohodnocení odpovídající Vašemu vzdělání a praxi.
• Výborný pracovní tým. V práci budete potkávat optimisty jako jste Vy, kteří hledí do budoucnosti a jsou špičkou v oboru.
• Pro naše zaměstnance organizujeme řadu firemních akcí – Family day, Vánoční večírek, grilování....
• Rozvoj v dalším vzdělávání (možnost účastnit se vzdělávacích akcí a workshopů, stáží na zahraničních univerzitách a výzkumných pracovištích).
• 6 týdnů placené dovolené.
• Měsíční příspěvek na životní pojištění nebo penzijní spoření.
• Dotované stravování ve formě stravenek a závodního stravování
• Zvýhodněný firemní mobilní tarif.
• Univerzitní miniškolka Edisonka https://skolka.agentura-provas.cz/
• Možnost využití zvýhodněných (nejen) jazykových kurzů https://www.lli.vutbr.cz/jazykove-kurzy
• A především budete mít dobrý pocit z toho, že Vaše práce má smysl.

• Místo práce: Brno
• Nástup možný ihned

Pokud Vás naše nabídka zaujala, rádi o Vás uslyšíme. Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme.

Vaše CV a motivační dopis nám zašlete na e-mail recruitment@ceitec.vutbr.cz do 30. listopadu 2020, v předmětu e-mailu uveďte „Senior Technolog výroby – Výzkumný pracovník“.

Kontakt

CEITEC - Vysoké učení technické v Brně
Petra Zavadilová
Purkyňova 656/123
612 00  Brno-Královo Pole
Česká republika
Telefon: 541 149 626